P: JAK TO DZIAŁA ?

Oferty przedstawione w naszym systemie mają charakter ofertowy. To znaczy, że nie widzimy ile oferują inni za dany pojazd. Jeśli nasza oferta jest największa, a sprzedający potwierdzi sprzedaż, osoba która złożyła ofertę musi dokonać wpłaty całości kwoty. Oczywiście możemy również sprowadzić pojazd do Polski oraz pomóc we wszystkich formalnościach z tym związanych.


P: KONTO UŻYTKOWNIKA

Założenie konta w systemie jest bezpłatne i jedynie administrator może je założyć . By móc odblokować możliwość składania propozycji w ofertach, należy wpłacić kaucję. Użytkownik zarejestrowany widzi numer podwozia / VIN oraz numer dowodu własności


P: CZY ZAŁOŻENIE KONTA JEST PŁATNE ?

Założenie konta w systemie jest płatne i równoważne z wpłaceniem kaucji. Dzięki temu użytkownik będzie mógł składać propozycję w ofertach.


P: KAUCJA

Aby odblokować możliwość składania propozycji w ofertach dostępnych na naszej stronie, wymagana jest wpłata kaucji w wysokości 3000 zł.
Kaucja jest zwrotna w przypadku nie wygrania aukcji. Kaucję zwracamy na ten sam rachunek lub kartę z którego została dokonana wpłata.
Po dokonaniu zwrotu kaucji, możliwość składania ofert zostaje wyłączona do momentu wpłacenia ponownie kaucji.
Jeżeli użytkownik składał oferty w aukcjach, kaucję możemy zwrócić dopiero po otrzymaniu potwierdzenia ze Szwajcarii, że jego aukcje nie zostały wygrane. Trwa to maksymalnie 30 dni.

P: CENY AUTA

Kwota zależna od wyliczeń kalkulatora


P: TRANSPORT

Koszt auta i transportu można wyliczyć za pomocą kalkulatora swissautos sprowadzenia auta ze Szwajcarii
Transport motocyklu to 1200 zł